Veletrh CZECHBUS 2020 v Praze se neuskuteční

Letošní autobusový veletrh CZECHBUS na výstavišti PVA EXPO PPRAHA se z pochopitelných důvodů s ohledem rozšířenou pandemii COVID 19 neuskuteční, jubilejní 10. ročník se překládá na příští rok v termínu 23. – 25. 11. 2021.

Společnost TURANCAR CZ na základě vzniklé situace se zrušeným veletrhem začala ve větší míře využívat individuální možnosti prezentací nových modelů autobusů ISUZU formou přímých jednání se zákazníkem a využívání online představování produktů a poskytovaných služeb prostřednictvím webových portálů a na sociálních sítích. Informace společnosti TURANCAR CZ získáte zde: https://www.isuzubus.cz/

Veletrh CZECHBUS je pro TURANCAR každoroční důležitou neodmyslitelnou akcí, vyvrcholení sezóny, představení nových modelů autobusů pro další rok a v neposlední řadě nepostradatelná setkání se zákazníky, partnery a příznivci značky. Pevně věříme, že nepříjemné období ve zdraví všichni přežijeme a v roce 2021 na podzim se na výstavišti PVA EXPO PRAHA opět potkáme!

Oficiální vyjádření organizátora veletrhu:

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu veletrhu, a to 23. – 25. 11. 2021,“ uvádí výkonný ředitel ABF, a.s. Martin František Přívětivý.

Informace o veletrhu: https://czechbus.eu/

Z minulých ročníků...

Vzhledem k nepříznivému vývoji koronavirové epidemie v ČR se 10. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS, plánovaný v termínu 24.–26. 11. 2020, neuskuteční.

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu veletrhu, a to 23.–25. 11. 2021,“ řekl výkonný ředitel ABF, a.s. Martin František Přívětivý.

listopad 2019