Na úvod

Vítejte na stránkách společnosti TURANCAR CZ s.r.o. výhradního zastoupení prodeje autobusů ISUZU v České republice

TURANCAR CZ s.r.o. je dceřinou společností firemního uskupení Viliam Turan – TURANCAR se sídlem v Nitře. TURANCAR v Česku a na Slovensku zastupuje výrobní závod Anadolu ISUZU, jednoho z největších producentů malokapacitních autobusů na světě. Anadolu ISUZU Otomotiv patří ke koncernu ISUZU Motors Japan se sídlem v Tokiu.

Zabýváme se prodejem, servisem, záručními a běžnými opravami autobusů ISUZU. Prostřednictvím servisního centra TURANCAR ISUZU v Praze a zajišťujeme dodávky náhradních dílů pro celou Českou republiku. Poskytujeme další služby pro značku ISUZU, opravy lehkých nákladních automobilů, provádíme pozáruční servis ISUZU trucks série N a F a pickupů ISUZU D-MAX. Samostatnou významnou kategorií je odvětví ISUZU Industrial Engines, ve které zabezpečujeme dodávky dílu pro stavební a zemní stroje. Mezi další naše činnosti patří obchodování s ojetými autobusy ISUZU a financování prostřednictvím vybraných partnerů.


Z naší nabídky nejprodávanější autobusy ISUZU v Česku

ISUZU Turquoise, turistický autobus, délka 7,6 m s kapacitou až 32 míst

ISUZU Novo, turistický autobus v provedení Ultra, Lux, Cabrio, délka 7,2 m s kapacitou až 29 míst cestujících

ISUZU Visigo Hyper, turistický autobus, délka 9,5 m s kapacitou až 39 míst

ISUZU NovoCiti Life, městský autobus LE, délka 8 m s kapacitou až 60 míst

podrobné informace o autobusech ISUZU


Česká pobočka TURANCAR CZ za období od svého vzniku v roce 2004 zaznamenala množství významných změn. Dnes nabízíme celé portfolio autobusů z produkce výrobního závodu Anadolu Isuzu, mimo zmiňovaných turistických autobusů, také modely pro linkovou a městskou dopravu v délkových rozměrech 7,9, 12 a 18 metrů, NovoCiti Life, Citibus, Citiport a Citiport 18 v kloubovém provedení. U nových modelů s délkou větší než devět metrů se začaly používat osvědčené motory CUMMINS. V nabídce nyní také máme elektrobus NovoCiti Volt. V roce 2014 jsme otevřeli nové servisní centrum v ulici K Hájům v pražských Stodůlkách. Díky naší inciativě a z našeho podnětu vznikl v roce 2011 středoevropský veletrh CZECHBUS, na kterém se také pravidelně prezentujeme. Podobný veletrh s názvem BUS SHOW zdravá doprava, za stejných okolností, se uskutečnil také na Slovensku v Nitře v roce 2018 a 2020. ISUZU se postupně stalo v segmentu malých turistických autobusů s délkou 7 – 9,5 metrů lídrem na českém trhu.

Máme upřímnou radost ze zájmu dopravců, kteří naše autobusy provozují. Děláme maximum možného pro jejich spokojenost. Pokud Vás cokoliv zajímá o značce a autobusech ISUZU, neváhejte se s námi spojit, bude pro nás skutečným potěšením se Vám věnovat. Děláme business, protože nás to baví a vidíme výsledky naší práce.

Viktor Wiesner

Soubory ke stažení

Napsali o nás

Zmínky v periodikách

Autobusy ISUZU